Reklamy jedině SEM!!!


Moe Kecy a tak

Další dobrý den!

6. prosince 2011 v 15:29 | ˇˇKá衡

Nazdar lidi,
jak se máte, opět? Já teda suprově. Celý den jsem doma, ikdyž už nejsem nemocná. Mamka mně nechala doma proto, že jsem se měla přichystat do školy. No trochu jsem se přichystala. Ale jinak jsem asi poslední tři hodiny dělala nový Vánoční design a popisky a oddělovač. Je to maso :D Myslím, že se mi to povedlo. Ale co, posoudíte sami až uvidíte. No tak co teda dneska? Možná něco přidám, ale hlavně teda změním design a popisky. No, takže zatím se mějte páá! :))

Po dlouhé době se hlásím a dělám změny!!

5. prosince 2011 v 15:59 | ˇˇKá衡
Dobré odpoledne všichni,
rozhodla jsem se sem vrátit a kapku pokecat a říct vám, co a jak bude s blogem! Dost jsem o tom přemýšlela a došla jsem k závěru, že budu některé věci rušit. Co teda chcu měnit??

- Ruším Affs a Sister site
Jelikož z toho nemám moc dobrý pocit. Že sem lidi chodí jenom proto, že musí a přitom je mé články vůbec nezajímají. Takže nebudu mít žádné affs a sisters a budu ráda za každého návštěvníka, který zde příjde sám od sebe. Pro ty, kteří se ptají proč jsem ty affiska a sisters kdysi měla, tak jsem je měla proto, že jsem chtěla mít velkou návštěvnost a nechtěla jsem vyčnívat od ostatních, kteří je měli.

- Grafika už bude taky pomalu ustupovat
Už mně grafika tolik nebaví, vlastně jo, baví, ale už na to není moc času. Sem tam tady grafika bude, ale fakt málo.

- Budu zde přidávat více článků na téma a také obrázků.
Protože mně to jednoduše baví. :)

- Rozhodla jsem se také, že možná přiberu i spoluadminku.
Aby tady nebylo pusto, když já zde třeba nebudu. :))

- Posledni dobou mně hodně baví psaní, takže budu hodně psát ty moje kecy
No.. prostě psaní miluju a jak se říká: Když ho miluješ, není co řešit.

- Chystám překvapení, teda, jak pro koho.
No, to se nechte překvapit :)

- Budu pravidelně psát na téma týdne.
no jak už jsem zminovala, psaní mně baví.

- Změním si design a popisky atd.
Už začíná Vánoční čas, tak proč ne ?! :))

Takže, docela dost změn. Dá mi to hodně práce, než to všechno změním.
Dnes sem dám málo věcí, ale aspoň něco. Zatím :))

16.10. - Neděle :))

16. října 2011 v 14:39 | ˇˇKá衡
Ahojky lidi,
přeju hezký den. Tentokrát se nebudu ptát na to, jak se máte... prozměnu se zeptám co máte nejradši? Napiště mi to do komentářů. Můžete mi napsat třeba že máte rádi hranolky nebo nějakou celebritu nebo nějakou osobu- prostě cokoliv. :))
Asi se ptáte proč. Je to proto, že nevím na jaké téma psát. No tak doufám, že mi poradíte. Tak zatím pá. a čekám na rady ;)

Nakupovací den :))

15. října 2011 v 18:39 | ˇˇKá衡

Dobrý podvečer lidi! :))
Jak se dneska máte? No jo, já vím, jako obvykle, ale nevím, jak to začít :)) Já dneska měla super den! Byla jsem s mamkou v Polsku nakupovat. Bylo super, že měla mamka nakupovací náladu, jelikož jsme toho hodně nakoupily. Byly jsme nejdříve na tržišti, ale pak jsme šli do centra města a tam jsme narazili na jeden fakt cool obchod. V něm jsme byli asi pul hodiny a prohledli jsme si uplně všechno. Od Roztahováků, kabelek, triček a kalhot až po vodní dýmky, náušnice, brýle a všechno ostatní. A toto jsou věci, které jsme nakoupili ↓↓↓

Jěště více díííky :))

14. října 2011 v 21:40 | ˇˇKá衡

LIDI!! Já vás normálně MILUJU :DD 40 online !!


A dneska končím :)) Brouký vám všem :))

Jéééva děkujíí :)))

14. října 2011 v 21:29 | ˇˇKá衡

Mocky děkuji faktocky!! 30 online :))) I♥U

Today!! --- Tomorow... Toyota :DD

14. října 2011 v 21:11 | ˇˇKá衡
Dobrý večer milí návštěvníci,
jakpak se dneska máte?? Já teda nic moc. Dnešek je děsnej. Aspoň pro mně... Sice to zde nechcu nijak rozebírat, ale souvisí to s klukama. Já to tak nesnáším. Mou pitomou šílenou žárlivost!! Je to děs a hrůza... No jak si to tak čtu, tak píšu úplné debility :DD Já nevím, jsem prostě... vytočená!!! No ale dost těchhle keců... Co tzady dneska bude?? Asi sem dám nějaké vtipy atd... no tak se zatím mějte.. Pá

No, tak jsem teda zpátky :D

13. října 2011 v 19:11 | ˇˇKá衡
Ahoj lidi,
tak jak už asi vidíte, moc dlouho jsem to bez vás nevydržela. Když se vám tady neohlásím, tak se mi zde nechce chodit, ale až se omluvím, že pozastavuju, tak se mi tu začne chtít chodit a psát články atd. Možná jste si už všimli, že Blog má nový kabátek :)) Je v podzimním stylu.
Jo a teď konkrétně k blogu. Rozhodla jsem se, že změním styl blogu. Nebude jen o grafice. Někdy zde bude, ale bude jí málo. Blog bude o všem možném. Budou zde vtipy, kusovky a taky třeba nějaké tipy na hudbu. Budou zde moje kecy o prožití ze dne a zážitky. Dnes sem už zřejmě nic nepřidám, jelikož zde půjde má sestra, ale zítra zas příjdu... Mějte se!! :))

po dlouhé době aneb Pozastavení na delší dobu :((

6. října 2011 v 18:29 | ˇˇKá衡

PSÁNO VČERA!!

Ahoj lidi,
moc se omlouvám, že jsem tady nic poslední dobou nepsala /neříkám, že jsem tady nebyla, protože jsem byla, byla jsem zde každý den, ale nechtělo se mi nic psát :D / ale nějak na to taky nebyl čas... A taky kvůli tomu pozastavuju, teď není čas na takovéhle věci... jsem sice "Teprve" v osmičce, ale je to makačka.
No a chtěla bych se vám svěřit s jedním zážitkem za dnešek! Ráno jsem jako normálně šla... no spíš jela na bruslích do školy a v jedné zatáčce prostě nějaký magor v autě se mě ani nepokusil objet a bokem do mě vrazil a já mám ted neco s rukou, protože jsem samozřejmě spadla.
No ale jinak nevím co vám říct... chtěla bych jen strašně poděkovat Mišulce, že tady pravidelně chodila a psala komentáře :))

Pokud by se se mnou chtěl někdo spojit můj Facebook je: Kačka Kachna Trombiková
Email: katetrom@email.cz
ICQ /moc na něj nechodim / : 390005488
Skype /také na něj nechodim /: katia.t2

Nejčastěji mě zastihnete na FB :))

Přihlašte se prosím! :((

12. září 2011 v 18:49 | ˇˇKá衡
Ahoj lidi, prosím mám zde na blogu takovou soutěž NBM- Největší blogový maniak a je to soutěž se smíšenými tématy zadání! Prostě všechno možné!

VÍCE INFORMACÍ A PŘIHLÁŠKU NAJDETE

TADY!!!

 
 

Reklama