Reklamy jedině SEM!!!


Na téma

Pod maskou aneb proč se přetvařujeme?

10. prosince 2011 v 18:31 | ˇˇKá衡

Dobrý večer lidi,
jelikož se nějak více nudím a nejdou mi vložit nové obrázky, tak jsem se rozhodla, že napíšu na téma týdne.

Pod Maskou.... co bych o tom napsala, že? Je to na tom, jak si to kdo vysvětlí. Někdo si řekne: "Pod maskou... ha... tak to napíšu o maškarním!" ale já si pod tím představím přetvařování.

Nidky nepochopím, proč se vůbec přetvařujeme? Jsme snad tak zklamaní, že nechceme, aby nás viděl ten, kdo nás zklamal? Nebo se nechceme odtrhnout od ostatních vlastním názorem? Snad se bojíme přiznat si, že nějaká osoba, která nám ublížila, to nemyslela vážně a dále ho máme navenek rádi, ale uvnitř ho nenávidíme? Nevím, je to složité, je moc důvodů, proč se přetvařujeme.

Sama to vidím třeba v naší třídě. Všichni se přetvařují. Dokonce i já. U mě například je ten problém, že nemám ráda jednu holku, prostě mi přijde arogantní, ale přesto se s ní bavím a dělám, že je vše vpohodě. Třeba za naše přetvařování může ten/ta, který/a se nám líbí. V tomhle je zas moje spolužačka. Je to úplně vklidu holka, ale jakmile do třídy přijde ten kluk, tak je úplně jiná a začíná na nás nadávat, že jsme úplné pi*e atd. Možná si myslí, že tím udělá dojem a je strašně cool. Jo kluci si ji všimnou, ale spíš se jí smějou, než aby ji uznávali.

Ale tak je to asi u každého. Vsadím se, že i u vás. :) Možná ne zrovna něco z toho, co jsem zde uvedla, ale něco jiného určitě.

Doufám, že se vám můj článek líbil. :))

Proč zrovna Santa Claus? My máme přece Ježíška!

8. prosince 2011 v 15:30 | ˇˇKá衡

Tentokrát jsem se rozhodla napsat o šílenství se Santa Clausem! Vážně. Už mně to pomalu začíná štvát.

Už posledních pár let si všímám, že snad všichni lidé jsou posedlí Santa Clausem. OK vpohodě, ale jen pokud jste mimo ČR.
Já osobně Santu nemám ráda. Vadí mi, že se k nám tak blbě vetřel z Ameriky.

Když vyjdu ven u nás na vesnici, tak jsem tak strašně šťástná, že naše vesnička nepodlehla tomu finančnímu masivu Santy. Prostě vyzařuje u nás taková ta pohoda, jako všude, ale rozhodně nemá nikdo v naší vesničce Santu na zahradě. To už mají lidi spíš Betlémek v okně nebo dokonce na zahradě. To je každý rok u jednoho souseda. Má vyřezaný velký betlém a každý rok si ho staví na zahradu. Má u toho i osvětlení, takže je to nádherná podívaná.

Ale když si vyjedu do blízkého městečka, je to úplné šílenství. V každé výloze a na každé reklamě je Santa Claus. Dokonce i v okně masny! :O V tu chvíli ze mně všechen duch Vánoc vyprchá. A když se ve městě procházím mezi paneláky, vidím je samé Santy, kteří lezou do oken po žebřících! Vždyť máme jednoho Klause na hradě, to vám nestačí lidi??

Víte proč mám radši Ježíška?
Protože nikdo neví, jak přesně vypadá a nikdo živý to nikdy vědět nebude, má to takové to vlastní tajemno, takže si ho může kdokoliv sám představit. A díky tomu, že to nikdo neví, tak se nemůže nějak extra využít v tom finančním masivu. Jsem samozřejmě také křesťanka a věřím v Boha, takže to je také moje vysvětlení.

Jistě jste si všimli, že ani v Designu nemám žádného santu, ale chlapce, který představuje Ježíška. :))

Tento článek nechce urážet Santu Clause, ani nemá v úmyslu nic zkreslovat. Ale Santa Claus do České republiky skutečně nepatří a navíc jej už máme - jako Svatého Mikuláše. Češi by měli spíše všřit na Ježíška.
Stejně tak, jako patří Děda Mráz do Ruska a Ježíšek tedy k nám do České republiky, patří Santa Claus do Spojených států, do Kanady a do Velké Británie.
Tak to je asi odemě všechno. A co si O Santa Clausovi myslíte vy?

Na téma - Peace

15. října 2011 v 20:50 | ˇˇKá衡
No, rozhodla jsem se napsat článek na téma Peace, jelikož je teď poslední dobou tenhle symbol, nebo znak - říkejte si tomu jak chcete - dost populární :) A přiznám se, podlehla jsem tomu i JÁ! :)) Dneska jsme byli v jednom super obchodě a tam bylo snad úplně všechno s Peace - Kabelky, náušnice, prstýnky, trička, opasky , TKANIČKY, brýle a tak dál. Mohla bych to tady hodně dlouho rozepisovat, ale radši se vrátím přímo k tomu tématu ;).

Více v CČ!!  ↓↓
 
 

Reklama